It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Tikslaus šaudymo trikojis

Anglies pluoštas

Jūs galite pasirinkti aliuminio arba anglies pluošto, mes pasirinkome anglies pluoštą, kad sumažintume svorį. Aliuminis yra šiek tiek patvaresnis, tačiau patirtimi remiantis nusprendėme taupyti svorį esant ilgiems žygiams.

Keturių dalių kojos ar trijų

P.R.S.T ™ sukūrėme su keturių dalių kojomis dėl dviejų priežasčių. Pirma priežastis - turėti aukštesnį trikojį situacijose, kai to reikia gilaus sniego, stačių šlaitų ir miesto aplinkoje. Antra, turėdami keturias dalis, galite jį sutraukti trumpesnį gaminį, kas leidžia patogiau nešiotis.

Kojų užraktas

Tai labai svarbi bet kurio trikojo dalis, kuri turi gerai fiksuoti svorį, būti lengvai valdomu (net ir su pirštinėmis), ir niekada nestrigti. P.R.S.T ™ yra įrengtas „užveržimo svirtimi“ kojų užraktas taip, kad būtų galima patenkinti poreikius ir suteikti jums galimybę nustatyti jūsų įrenginį atitinkamoje pozicijoje. Trikojis su sukamo užrakto sistema, kuri buvo sukurta studijoje dirbantiems fotografams, yra nepatikima. Bėgant metams mes išbandėme šiuos trikojus, kurie atlaikė ledo lietų, minusines temperatūras ar kitokį neigiamą aplinkos poveikį.

Centrinė atrama

Centrinis atrama tampa labai svarbi koreguojant aukštį, ypač tais atvejais, kai šaudymo angos dydis yra labai ribotas. Remiantis mūsų patirtimi, kai esate lauke ir turite atlikti aukščio mikro koregavimus, kojų reguliavimas yra pernelyg nepatogus ir nėra pakankamai tikslus. Naudodami centrinę atramą, jūs galite atlikti aukščio mikro koregavimą tuo pat metu stebint taikinį per taikiklį. Be to, centrinė atrama neturi fiksacijos funkcijos. Yra privalu turėti bet kuriuo metu pasukamą centrinę atramą, kad galėtumėte sekti judančius objektus. Žinoma, tai galima padaryti su rutulio galvutė pagalba, tačiau daug specialiųjų pajėgų šaulių nenaudoja rutulio galvutės, kad sumažintų svorį. Centrinę atramą pagaminome taip, ji nebūtų per ilga. Tai užtikrina, kad trikojį galite naudoti šaudant arba kai reikia tikslaus nustatymo.

Dažai / kontūras

P.R.S.T ™ yra apdorota Ceracote ™ tam tikrose vietose. Tai daroma siekiant apsaugoti trikojį nuo smalsių akių. Tai taip pat yra naudinga, jeigu ateityje planuojate dengti kamufliažu.

Maksimalus svoris 20 kg / 40 lbs

Rinkoje nėra taisyklių kaip išmatuoti maksimalią leistiną apkrovą trikojams, tačiau mes garantuojame, kad trikojis atlaikys šį svorį ir jeigu jūsų šautuvas sveriau daugiau nei nurodyta, turėtumėte rimtai apsvarstyti fiksuoto tvirtinimo galimybę arba tvirtinimą prie automobilio.

Specifikacijos:

Svoris 4,1 lbs / 1865 g

Apkrova 40 lbs / 20 kg

Maks. Aukštis 62,2 ”/ 158 cm

Min. Aukštis 6,8 ”/ 17 cm

Gaminio min. ilgis 22 ”/ 56 cm

Centrinės atramos ilgis (faktinis reguliavimo ilgis) 3,5 ”/ 9 cm

NSN: 1005-25-162-2782

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Tikslaus šaudymo trikojis

  • Peržiūrėjo: 5155
  • Gamintojas: MCD
  • Prekės kodas: MCD-PRST-016-ODG
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 650.00€

Žymos: Tikslaus|šaudymo|trikojis