It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Nauja Desert Tech DTM .375CT 352GR PTS MATCH AMMUNITION

.375 CT techninė specifikacija

Šautuvas yra tiek taiklus, kiek tikslūs yra naudojami šoviniai. Mes sukūrėme savo amunicijos liniją, kad užtikrinti išskirtinį preciziškumą ir nuoseklumą nuo partijos iki partijos. Kuriame amuniciją, kuria gali pasikliauti kariuomenės, policijos snaiperis, ar tolimąjį šaudymą praktikuojantis šaulys. „.375 CT“ ko gero yra geriausi šoviniai, skirti šaudyti itin dideliu nuotoliu, kuriuos šiandien galima nusipirkti. Jų populiarumas auga su kiekviena diena, juos renkasi vis daugiau snaiperių ir taiklių šaulių. „Desert Tech“ kompanijoje mes atveriame naujus horizontus su rytdienos ginklais, todėl „.375 CT“ tobulai tinka eiti mūsų pažangiausiomis technologijomis paremtos amunicijos linijos priešakyje.

TIKSLUMAS

„Desert Tech Munitions“ gaminama „.375 CT“ amunicija yra kruopščiai užtaisoma rankomis, kad išgauti tikslumą ir iš to gaunasi koncentriniai ir glausti šoviniai. Šios praktikos išlaiko „Desert Tech Munitions“  šovinių „.375 CT“ nuoseklumą ir suteikia šauliui pačią tiksliausią amuniciją, kokią tik galima gauti. Didelio kalibro, itin ilgam nuotoliui skirta amunicija reikalauja preciziškumo ir mes į šį reikalavimą žiūrime labai rimtai – po vieną rūpestingai užtaisytą šovinį vienu kartu.

 

NUOSEKLUMAS

„.375 CT“ gali pasigirti aukštą balistinį koeficientą turinčiomis, neįtikėtinu greičiu skriejančiomis kulkomis. Mūsų amunicija yra užtaisyta tekintomis kieto vario lydinio kulkomis, kurios demonstruoja geriausią įmanomą rezultatą. Sujungtos su aukščiausios kokybės vario futliarais ir aukšto efektyvumo šaunamaisiais užtaisais, „Desert Tech Munitions .375 CT“  išlaiko griežtą pakartojamumą. Tikslumas apjungtas su „CT“ energija daro jį idealiu šoviniu skirtam tiksliam, triuškinančiam smūgiui suduoti.

 

TEMPERATŪROS STABILUMAS

Mūsų pažangios amunicijos formulės iki minimumo sumažina vamzdžio žiočių greičio pakitimus, kylančius dėl didelių temperatūros pasikeitimų. Per tai mes galime pasiekti nuspėjamą tikslumą pilname įvairių oro sąlygų spektre.

 

SUKURTA VEIKTI EFEKTYVIAI

Amuniciją, kurią naudojate šaudymui, atspindi kur kas daugiau nei tik kalibras. „Desert Tech Munitions .375 CT“ yra produktas, sukurtas veikti efektyviai, JAV pagamintas žmonių, kurie patys irgi užsiima šaudymu ir reikalauja tik pačio geriausio. Mes siekiame pateikti geriausią įmanomą produktą mūsų klientams už geriausią kainą bei teikti pridėtinę vertę ir palaikymą per nemokamus produktus ir paslaugas.

Minimalus užsakomas kiekis: 100 vnt. Kaina nurodyta už 100 vnt.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Desert Tech DTM .375CT 352GR PTS MATCH AMMUNITION

  • Peržiūrėjo: 4561
  • Gamintojas: Desert Tech
  • Prekės kodas: DTM-375CT-352GR-CASE
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 2159.00€