It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Desert Tech DTM .338LM 300GR PTS MATCH AMMUNITION

.338 Lapua Magnum techninė specifikacija

Šautuvas yra tiek taiklus, kiek tikslūs yra naudojami šoviniai. Mes sukūrėme savo amunicijos liniją, kad užtikrinti išskirtinį preciziškumą ir nuoseklumą nuo partijos iki partijos, su 0.5 MOA (Minute of Angle)* taiklumo garantija, sukūrėme amuniciją, kuria gali pasikliauti kariuomenės, policijos snaiperis, ar tolimąjį šaudymą praktikuojantis šaulys.

 

„Desert Tech Munitions“ gamina „.338 Lapua Magnum“ amuniciją nuo pat kompanijos įkūrimo pradžios. Pagarbą pelniusi „Lapua“ mėgaujasi nepertraukiamu tikslumu šautuvų pasaulyje. Kad pagamintų nuosekliai tikslumą išlaikančius ir pripažinimą pelniusius šovinius, „Desert Tech“ naudoja tik geriausius išbandytus komponentus.

 

TIKSLUMAS

„.338 Lapua Magnum“ garsėja savo gebėjimu sunkia kulka taikliai pataikyti į taikinį. „.338 LM“ šoviniams yra suteikta 0.5 MOA garantija. Tai leidžia reikliems šauliams ir profesionalams tiksliai nukreipti galingą „Lapua“ šovinių energiją į dar mažesnio dydžio taikinį. Tolimam šaudymui skirti, didelės energijos šoviniai gali būti preciziški ir pakartojami.

 

 NUOSEKLUMAS

Užtaisymo metu mūsų taikomi aukšti preciziškumo standartai leidžia mums išlaikyti 0.5 MOA taiklumo garantiją visoje mūsų amunicijos linijoje. „.338 Lapua Magnum“ – ne išimtis. Mes naudojame geriausias rinkoje prieinamas kulkas, kad sukurti pačius nuosekliausius variantus. „.338 Lapua Magnum“ šoviniams būdingas tikslumas yra optimizuotas geriausiais papildomais komponentais ir procesais tam, kad galėtume pasiūlyti patį tiksliausią pasirinkimą jūsų šautuvui.

 

TEMPERATŪROS STABILUMAS

Mūsų pažangios amunicijos formulės iki minimumo sumažina vamzdžio žiočių greičio pakitimus, kylančius dėl didelių temperatūros pasikeitimų. Per tai mes galime pasiekti nuspėjamą tikslumą pilname įvairių oro sąlygų spektre.

 

SUKURTA VEIKTI EFEKTYVIAI

Amuniciją, kurią naudojate šaudymui, atspindi kur kas daugiau nei tik kalibras. „.338 Lapua Magnum“ yra produktas, sukurtas veikti efektyviai, JAV pagamintas žmonių, kurie patys irgi užsiima šaudymu ir reikalauja tik pačio geriausio. Mes siekiame pateikti geriausią įmanomą produktą mūsų klientams už geriausią kainą bei teikti pridėtinę vertę ir palaikymą per nemokamus produktus ir paslaugas.

Minimalus užsakomas kiekis: 200 vnt. Kaina nurodyta už 200 vnt.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Desert Tech DTM .338LM 300GR PTS MATCH AMMUNITION

  • Peržiūrėjo: 5076
  • Gamintojas: Desert Tech
  • Prekės kodas: DTM-338LM-300GR-CASE
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 2039.00€