It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Nauja Desert Tech DTM 6.5CM 140GR PTS MATCH AMMUNITION

6.5 Creedmoor techninė specifikacija

Šautuvas yra tiek tikslūs, kiek tikslūs yra jų naudojami šoviniai. Mes sukūrėme savo amunicijos liniją, kad užtikrinti išskirtinį preciziškumą ir nuoseklumą nuo partijos iki partijos, su 0.5 MOA (Minute of Angle)* taiklumo garantija, sukūrėme amuniciją, kuria gali pasikliauti kariuomenės, policijos snaiperis, ar tolimąjį šaudymą praktikuojantis šaulys.

„Desert Tech Munitions“ gaminamas 6.5 Creedmoor Premium Match leidžia į šaudymo patirtį kartu pasiimti ir pažangiausias technologijas.  Mes naudojame aukštą balistinį koeficientą turinčias kulkas, tinkamos konsistencijos ir švarų paraką, bei preciziškai tikslias ir vienodas gilzes.

 

TIKSLUMAS

6.5 Creedmoor duoda tiesesnę kulkos skrydžio trajektoriją negu įprasto .308 Win užtaisai ir ženkliai mažesnę atatranką. Tačiau išlaiko energiją ir tikslumą, kurio pageidauja reiklūs šauliai ir profesionalai. Šių charakteristikų rezultatai – tikslesnis šūvio nustatymas, gebėjimas matyti atliktus smūgius ir mažesnis šaulio nuovargis.

 

NUOSEKLUMAS

Amunicijos užtaisyme „Desert Tech Munitions“ išlaiko aukščiausius preciziškumo standartus. To rezultatas – nuoseklus ir pakartojamas tikslumas. Mūsų 0.5 MOA tikslumo garantija kyla iš mūsų pasitikėjimo savo produktais ir metodais.

 

TEMPERATŪROS STABILUMAS

Mūsų pažangios amunicijos formulės iki minimumo sumažina vamzdžio žiočių greičio pakitimus, kylančius dėl didelių temperatūros pasikeitimų. Per tai mes galime pasiekti nuspėjamą tikslumą pilname įvairių oro sąlygų spektre.

 

SUKURTA VEIKTI EFEKTYVIAI

Amuniciją, kurią naudojate šaudymui, atspindi kur kas daugiau nei tik kalibras. „Desert Tech Munitions“ 6.5 Creedmoor yra produktas, sukurtas veikti efektyviai, JAV pagamintas žmonių, kurie patys irgi užsiima šaudymu ir reikalauja tik pačio geriausio. Mes siekiame pateikti geriausią įmanomą produktą mūsų klientams už geriausią kainą bei teikti pridėtinę vertę ir palaikymą per nemokamus produktus ir paslaugas.

Minimalus užsakomas kiekis: 400 vnt. Kaina nurodyta už 400 vnt.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Desert Tech DTM 6.5CM 140GR PTS MATCH AMMUNITION

  • Peržiūrėjo: 4092
  • Gamintojas: Desert Tech
  • Prekės kodas: DTM-65CM-140GR-CASE
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 1199.00€