It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Desert Tech DTM .50BMG 750GR PTS MATCH AMMUNITION

.50 BMG techninė specifikacija

Šautuvas yra tiek taiklus, kiek tikslūs yra naudojami šoviniai. Mes sukūrėme savo šaudmenų liniją, kad užtikrinti išskirtinį preciziškumą ir nuoseklumą nuo partijos iki partijos.

Yra mažai šovinių, kurie būtų labiau autoritetingi nei .50 BMG. Jie vieninteliai stovi pačioje mažų ginklų mitybos grandinės viršūnėje. „Desert Tech“ gamina geriausius pasaulyje šautuvus, o mes gaminame geriausią jiems skirtą amuniciją. „.50 BMG Premium Match“ šoviniai, gaminami „Desert Tech Munitions“ yra pagaminti tam, kad „HTI“ ir kiti preciziško veikimo šautuvai galėtų pademonstruoti geriausią rezultatą.

TIKSLUMAS

„.50 BMG“ turi didžiulį energijos kiekį šūvio metu ir yra suprojektuotas mesti iššūkį netgi patiems tvirčiausiems taikiniams. Naudojanti didelį BC 750 granų parako užtaisą „Hornady A-Max“ kulka nebijo vėjo ir išlaiko savo jėgą, leidžia reikliems šauliams ir profesionalams praktikuoti jos įspūdingą smogiamąją jėgą. Nesvarbu, ar naudojama itin tolimam šaudymui, ar kietiems taikiniams, „Desert Tech Munitions“ šoviniai „.50 BMG Premium Match“ yra puikus stambaus kalibro amunicijos pasirinkimas.

NUOSEKLUMAS

Būtų išties gėda naudoti tokią jėgą, neturint ją atitinkančio taiklumo. „Desert Tech Munitions“ šoviniai „.50 BMG Premium Match“ yra užtaisyti pagal tokius pat preciziškus standartus kaip ir visa likusi mūsų amunicijos linija. Dėl pačių geriausių naudojamų komponentų ir gamybos proceso, mūsų amunicija yra ir taikli, ir pakartojama. „DTM 50 BMG“ amunicija suteikia precizišką taiklumą stambaus kalibro šautuvams, yra užtaisyta specialiai preciziško veikimo šautuvams, kai taiklumas yra prioritetas. Tad ji netiks padavimui pusiau ar pilnai automatiniuose šautuvuose.

STABILI TEMPERATŪRA

Mūsų pažangios amunicijos formulės iki minimumo sumažina vamzdžio žiočių greičio pakitimus, atsirandančius dėl didelių temperatūros pasikeitimų. Per tai mes galime pasiekti nuspėjamą taiklumą esant bet kurioms oro sąlygoms.

SUKURTA VEIKTI EFEKTYVIAI

Amuniciją, kurią naudojate šaudymui, atspindi kur kas daugiau nei tik kalibras. „Desert Tech Munitions .50 BMG“ yra produktas, sukurtas veikti efektyviai, pagamintas JAV žmonių, kurie užsiima šaudymu ir reikalauja tik pačio geriausio. Mes siekiame pateikti geriausią įmanomą produktą mūsų klientams už geriausią kainą bei teikti pridėtinę vertę ir palaikymą per nemokamus produktus ir paslaugas.

Minimalus užsakomas kiekis 100 vnt. Kaina nurodyta už 100 vnt.

 

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Desert Tech DTM .50BMG 750GR PTS MATCH AMMUNITION

  • Peržiūrėjo: 4215
  • Gamintojas: Desert Tech
  • Prekės kodas: DTM-50BMG-750GR-CASE
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 1558.00€