It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Desert Tech DTM .308WIN 175GR PTS MATCH AMMUNITION

.308 Winchester techninė specifikacija

 

Šautuvas yra tiek taiklus, kiek tikslūs yra naudojami šoviniai. Mes sukūrėme savo amunicijos liniją, kad užtikrinti išskirtinį preciziškumą ir nuoseklumą nuo partijos iki partijos, su 0.5 MOA (Minute of Angle)* taiklumo garantija, sukūrėme amuniciją, kuria gali pasikliauti kariuomenės, policijos snaiperis, ar tolimąjį šaudymą praktikuojantis šaulys.

Mūsų gaminamas „.308 Winchester Premium Match“ į jūsų šaudymo patirtį įneša pačias naujausias technologijas. Mes naudojame naujausias aukšto balistinio koeficiento kulkas, tinkamos konsistencijos ir švariai degantį paraką, bei preciziškas ir vienodas gilzes.

 

TIKSLUMAS

Labai nedaug šovinių, skirtų preciziško šaudymo šautuvams mėgavosi tokia šlove ir dėmesiu kaip „.308 Winchester“. Tai yra tikslumo ir efektyvumo istorija, kurią „ Desert Tech Munitions“ veda į priekį ir toliau. Naudojame optimizuotus komponentus, todėl mūsų „.308 Winchester“ amunicija viršija tikslumo standartą, su kuriuo tiek daug šaulių sieja šiuos populiarius trumpo nuotolio šaudmenis.

 

NUOSEKLUMAS

Labai nedaug šovinių, skirtų preciziško šaudymo šautuvams mėgavosi tokia šlove ir dėmesiu kaip „.308 Winchester“. Tai yra tikslumo ir efektyvumo istorija, kurią „ Desert Tech Munitions“ veda pirmyn ir toliau. Naudojame optimizuotus komponentus, todėl mūsų „.308 Winchester“ amunicija viršija tikslumo standartą, su kuriuo tiek daug šaulių sieja šiuos populiarius trumpo veikimo šaudmenis.

 

TEMPERATŪROS STABILUMAS

Mūsų pažangios amunicijos formulės iki minimumo sumažina vamzdžio žiočių greičio pakitimus, kylančius dėl didelių temperatūros pasikeitimų. Per tai mes galime pasiekti nuspėjamą taiklumą esant bet kurioms oro sąlygoms.

 

SUKURTA VEIKTI EFEKTYVIAI

Amuniciją, kurią naudojate šaudymui, atspindi kur kas daugiau nei tik kalibras. „.308 Winchester Premium Match“ yra produktas, sukurtas veikti efektyviai, JAV pagamintas žmonių, kurie patys irgi užsiima šaudymu ir reikalauja tik pačio geriausio. Mes siekiame pateikti geriausią įmanomą produktą mūsų klientams už geriausią kainą bei teikti pridėtinę vertę ir palaikymą per nemokamus produktus ir paslaugas.

 

Išvertus iš anglų kalbos reiškia "Kampas minutėmis"*

Minimalus užsakymo kiekis 400 vnt. Kaina nurodyta už 400 vnt.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Desert Tech DTM .308WIN 175GR PTS MATCH AMMUNITION

  • Peržiūrėjo: 4189
  • Gamintojas: Desert Tech
  • Prekės kodas: DTM-308WIN-175GR-CASE
  • Prieinamumas: Išankstinis užakymas
  • 1199.00€